Tortownice

Tortownica jest jednym z najpopularniejszych rodzajów form do pieczenia ciast. To wygodne rozwiązanie wciąż znajduje swoich zwolenników, a najnowsze modele, z nieprzywieralną powłoką sprawdzą się w kuchni nawet największego amatora.

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-48 z 65 pozycji

Tortownica – Twój sprzymierzeniec podczas wypieków

Marzysz o idealnym torcie dla dziecka? A może przygotowujesz się na urodziny męża? Pięknie wypieczony spód ciasta, równomiernie rozłożony biszkopt i kremowe wykończenie – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Każda tortownica, którą tutaj znajdziesz została dopasowana do oczekiwań klientów.

 

W naszej ofercie znajdziesz tortownice w wielu rozmiarach, bo wiemy, że pieczenie ciast i mini torcików nie może ograniczać się do jednego formatu. Rozpinane tortownice ułatwiają wyciągnięcie wypieku i sprawiają, że czyszczenie formy jest dużo prostsze. Do wyboru masz także tortownice z tuleją dla jeszcze efektowniejszego ukazania swoich wypieków.

Tortownice? Bez nich w kuchni jak bez ręki!

Każda kucharka wie, że odpowiednia tortownica w kuchni, najlepiej w kilku rozmiarach, to absolutna podstawa! Bez niej nie przygotuje się tych wszystkich fantastycznych wypieków, które swoim zapachem wypełniają dom. To fascynujące, że tak niepozorny element, jak właśnie tortownice, potrafią dać taką przyjemność z gotowania. W Dla Smaku po prostu wiemy, co dobre, raz po raz zaskakując naszych Klientów produktami, które w swoich kategoriach są bezkonkurencyjne. Tortownice to doskonały przykład!