Tortownice

Tortownice Jest 29 produktów.

Tortownice

Tortownica jest jednym z najpopularniejszych rodzajów form do pieczenia ciast. To wygodne rozwiązanie wciąż znajduje swoich zwolenników, a najnowsze modele, z nieprzywieralną powłoką sprawdzą się w kuchni nawet największego amatora.

Tortownica – Twój sprzymierzeniec podczas wypieków

Marzysz o idealnym torcie dla dziecka? A może przygotowujesz się na urodziny męża? Pięknie wypieczony spód ciasta, równomiernie rozłożony biszkopt i kremowe wykończenie – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Każda tortownica, którą tutaj znajdziesz została dopasowana do oczekiwań klientów.

W naszej ofercie znajdziesz tortownice w wielu rozmiarach, bo wiemy, że pieczenie ciast i mini torcików nie może ograniczać się do jednego formatu. Rozpinane tortownice ułatwiają wyciągnięcie wypieku i sprawiają, że czyszczenie formy jest dużo prostsze. Do wyboru masz także tortownice z tuleją dla jeszcze efektowniejszego ukazania swoich wypieków.

© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką