Polewy na tort

Polewy cukiernicze to doskonała i łatwa do wykonania ozdoba ciast, ciasteczek i tortów. Gładka powierzchnia ciasta wygląda bardzo imponująco i nie wymaga dodatkowej dekoracji. Polewy pozwalają także na uzyskanie modnego efektu drip cake na Twoim torcie, cieście czy ciasteczkach. Świetnie nadają się także do babeczek oraz cake pops.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-48 z 50 pozycji

Polewy cukiernicze z efektem lustrzanego odbicia

W naszej ofercie znajdziesz polewy cukiernicze w różnych kolorach: czekoladowym, srebrnym, czerwonym, różowym, niebieskim i wielu innych. Polewy podkreślą smak Twoich wypieków, ale go nie zdominują. Szczególnie polecamy polewy lustrzane, które pozwalają na uzyskanie efektu lustrzanego odbicia na torcie czy cieście. Znajdziesz u nas również polewy transparentne, do samodzielnego barwienia barwnikami spożywczymi.

Polewy cukiernicze do ciast i tortów

Polewa cukiernicza jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy podgrzać ją w kąpieli wodnej i wylać na zmrożony lub mocno chłodny tort, deser pokryty masą cukrową czy kremem maślanym. Nie należy dopuścić do zagotowania polewy. Produkt ten można używać także do wykonywania małych dekoracji przy użyciu worka cukierniczego lub tylki do kremu o niewielkiej końcówce.