Formy i maty silikonowe

Formy silikonowe i plastikowe do odciskania to produkty pozwalające na stworzenie z masy cukrowej lub czekolady kształtu, który Państwo sobie wymarzyli.
Sklep Dla Smaku oferuje szeroką gamę tych produktów w różnej tematyce. Od typowo dekoracyjnych ramek, tekstur i ornamentów, przez wzory kwiatowe i zwierzęce po alfabety i wzory okazjonalne. Zarówno płaskie na bok tortu i trójwymiarowe do dekoracji jego wierzchu.

Nie masz zdolności plastycznych, cierpliwości lub brakuje Ci czasu? Twoja pociecha wymarzyła sobie tort ze swoimi ulubionymi bohaterami? A może po prostu chcesz zrobić piękny urodzinowy tort zdobiony kwiatami? Sklep Dla Smaku wychodzi Ci naprzeciw z ogromną ofertą gotowych wzorów form silikonowych i plastikowych. Łatwe w użyciu dla amatorów a dla profesjonalistów jako bazy do bardziej skomplikowanych projektów.

Drugim sposobem na nadanie kształtu masie cukrowej są plastikowe foremki do odciskania.
W formie listwy z kilkoma wzorami , pojedyncze lub alfabety o różnych czcionkach. Do tej kategorii zaliczają się również maty plastikowe do nadawania struktur takich jak kora drewna, cegła itp. pokrywające dużą powierzchnię przez co świetnie nadają się do ozdabiania boków tortu jednolitym wzorem.
Jeśli chcą Państwo oprócz smaku urozmaicić również wygląd swoich wypieków foremki do odciskania i plastikowe wykrawacze świetnie poradzą sobie z tym zadaniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich marek jak Sweet Baking, PME, Decora , Ibili, Wilton, Katy Sue, FMM.
Zapraszamy do zakupu i życzymy miłej zabawy. 

Jest 437 produktów.

Pokazano 1-48 z 437 pozycji