Formy do pączków/donutów

Pokryte lukrem, słodką polewą lub cukrem pudrem pączki kojarzą się przede wszystkim z Tłustym Czwartkiem. Kto jednak powiedział, że nie można jeść ich częściej? Niestety wiele osób rezygnuje z tak smakowitego deseru ze względu na jego wysoką kaloryczność. Alternatywą stają się więc pieczone donuty i pączki, które są zdrowszą, ale wciąż pyszną opcją. Jeśli zamierzasz zacząć je piec, to sprawdź, jakie formy dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Najlepsze formy do pączków i donutów

Jesteś osobą aktywną fizycznie, której zależy na precyzyjnie wyliczonych makroskładnikach i kaloriach? Lubisz słodkości, ale myślisz o swoim zdrowiu i unikasz smażenia w głębokim oleju? A może po prostu wolisz desery, które są pieczone? Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód, w naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju formy, w których umieścisz ciasto i upieczesz większe lub mniejsze pączki i donuty o perfekcyjnym, proporcjonalnym kształcie.

Różnorodne formy do pączków i donutów

Akcesoria, które oferujemy to gwarancja wysokiej jakości oraz estetyki Twoich wypieków. Korzystając z naszych form, wybierasz produkty, w których Twoje pączki i donuty równomiernie wyrosną i upieką się chrupkie. Możesz zdecydować się na formy do mini donutów i formy z okrągłymi czy rozetkowymi kształtami. To Ty decydujesz, na jakie przysmaki oraz w jakiej ilości masz ochotę. W naszym asortymencie są formy, w których jednorazowo upieczesz 4, 6, a nawet 12 donutów.

Profesjonalne formy do pieczenia pączków i donutów

W naszej ofercie znajdują się produkty, które zostały stworzone z myślą nie tylko o profesjonalnych cukiernikach, ale i osobach zajmujących się pieczeniem i przyrządzaniem deserów hobbystycznie. Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód, masz pewność, że u nas znajdziesz formy sprawdzone, które są bezpieczne i dostosowane do kontaktu z żywnością. Każda z nich jest odporna zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. Wybierz, które z nich najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom.