Menu sklepu

Podkłady pod tort

Podkłady pod tort

Jest 57 produktów.
Podkłady pod tort

Torty towarzyszą wielu rozmaitym okazjom. Warto mieć w domu odpowiednie podkłady pod tort, dzięki którym wystawisz ciasto na stół bez konieczności używania ciężkich, kryształowych naczyń czy rujnowania dekoracji białym kartonem.

Solidne podkłady pod tort ułatwią ekspozycję ciasta

W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze podkłady pod torty. Okrągłe lub kwadratowe, o rozmaitych wielkościach i kolorach. Jednak niezależnie od kształtu czy wymiarów dostajesz gwarancję, że dostępne w katalogu Dla Smaku artykuły cechuje wytrzymałość i odpowiednia grubość. Przekłada się to na możliwość wykładania na nie nawet najcięższych ciast, których ekspozycja stanowiłaby normalnie problem.

Wyjątkowe podkłady pod tort dodadzą stylu

Podkłady pod tort z portfolio naszego sklepu trafią w gusta estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki wachlarz dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie! Od prostych, klasycznych i jednokolorowych kolistych podkładek, aż po eleganckie srebrne kwadraty – decyzja należy do Ciebie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, to zawsze się opłaca!

© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką