Tort Psi Patrol

Psi Patrol to bajka uwielbiana przez wiele dzieci. Nic więc dziwnego, że organizując przyjęcia dla swoich pociech rodzice poszukują zabawek i akcesoriów, które będą nawiązywać do ulubionego serialu najmłodszych. Przygody sześciorga szczeniąt zamknięte w dziesięciu sezonach można odtworzyć i w Twoim domu. W naszym sklepie znajdziesz szereg różnorodnych dekoracji i tortowych akcesoriów, dzięki którym z łatwością przygotujesz upragnione urodziny dla swojego dziecka.

Jest 89 produktów.

Pokazano 1-48 z 89 pozycji

Tort Psi Patrol

Jedną z najważniejszych części imprezy urodzinowej jest tort oraz zdmuchiwanie świeczek. Upieczone ciasto musi być nie tylko smaczne, ale i efektownie przyozdobione. Jeśli szukasz odpowiednich akcesoriów z Psim Patrolem, u nas znajdziesz ich pod dostatkiem. Szczególnie zwróć uwagę na wszystkie produkty, które możesz wykorzystać do wypieku oraz udekorowania tortu. W naszym asortymencie znajdują się masy cukrowe, barwniki do mas i ciast, perełki ozdobne, figurki cukrowe, podkładki pod tort czy świeczki z wizerunkami ulubionych szczeniąt z bajki. Dzięki nim zadbasz o estetykę swojego wypieku i upewnisz się, że Twoje dziecko będzie szczęśliwe.

Psi Patrol – akcesoria urodzinowe

Jeśli Twoja pociecha pragnie uroczystości, na której Psi Patrol będzie odgrywał główną, rolę możesz skorzystać z ogromu dodatków. Na stole nie może zabraknąć słomek, kubeczków i talerzyków, na których podasz przysmaki najmłodszych gości. Zwróć również uwagę na dekoracje, które możesz rozwiesić na oknach czy przy drzwiach do dziecięcego pokoju. Balony czy banery papierowe to coś, co dopełni wizualnie przestrzeni i zadba o jej wyjątkowe upiększenie.

Psi Patrol – akcesoria do wypieku

W naszym sklepie znajdziesz również różnego rodzaju akcesoria tematyczne, które umożliwią Ci przygotowanie smakowitych przekąsek. Zwróć uwagą na papilotki do wypieku babeczek i muffinek. Słodkie przekąski przyozdobione wizerunkami szczenięcych bohaterów staną się dla dzieci wyjątkową atrakcją. Nie możesz pominąć także foremek do wykrawania, stempli i silikonowych form, przy pomocy których uformujesz kruche ciasteczka. Sprawdź, jakie akcesoria dla Ciebie przygotowaliśmy. Z nami stworzysz nie tylko pyszne wypieki, ale i zadbasz o odpowiednie dekoracje.