Tylki cukiernicze, worki, adaptery

Tylki cukiernicze to niezbędne narzędzia stosowane do wykończenia i zdobienia wypieków  i słodkości. Wykonane ze stali nierdzewnej posłużą nam przez długi czas. W sklepie Dla Smaku znajdziecie Państwo ponad 100 rodzajów różnych końcówek do dekorowania tortów.

Jest 185 produktów.

Pokazano 1-48 z 185 pozycji

Bezy? Proszę bardzo. Kropki, kwiaty, szlaczki, liście, gwiazdki, do pisania, do dużych powierzchni, do artystycznego zdobienia czekolady, do nadziewania, tylki rosyjskie do robienia przepięknych kwiatów z kremu. Dostępne pojedynczo i w zestawach dla tych, którzy lubią być przygotowani na swoje pomysły. Dzięki tym małym narzędziom Państwa wypieki staną się prawdziwymi dziełami sztuki. Posłużą do ozdoby wybranych części ciasta lub całkowitego jego pokrycia.

 

W naszej ofercie znajdują się również adaptery na worki oraz worki dwu-, i trzykomorowe do ozdabiania wypieków wielokolorowym kremem.

 

Jeśli planują Państwo zrobienie kilku wzorów z tego samego kremu polecamy specjalne przejściówki do tylek. Są one montowane w worku tak jak tylki. Ich wystająca część  pozwala na szybką wymianę końcówki bez potrzeby zmiany całego rękawa. W sprzedaży dostępne mamy adaptery małe, do małych tylek i duże do tylek średnich. Końcówki o największych rozmiarach używamy bezpośrednio w worku.

 

Prosimy pamiętać o odpowiednim dobraniu tylki do materiału, na którym Państwo pracują. Do napisów przeznaczone są kropki o rozmiarach 0, 1, 2, 3. Im większy otwór tym grubszy będzie napis a do jego tworzenia użyjemy lukru królewskiego. Do tylek rosyjskich z konkretnym kształtem polecany jest jednolity krem maślany, najlepiej schłodzony przed użyciem. Natomiast bita śmietana i krem sprawdzą się przy większości wzorów.

Jeśli dopiero zaczynają Państwo swoją przygodę z dekorowaniem za pomocą tylek polecamy najpierw przetestowanie wzoru zanim przejdą Państwo do wykończenia swojego projektu.

Dla ułatwienia pracy przy skomplikowanych kompozycjach proponujemy zakup specjalnego stojaka na worki wypełnione kremem oraz szczoteczki do czyszczenia tylek. 

Szeroki wybór kształtów i wielkości tylek pozwala nam na wprowadzenie w życie praktycznie każdego z naszych pomysłów. Do pracy z tylką będzie nam potrzebny worek ( rękaw cukierniczy). Proponujemy Państwu worki jednorazowe wykonane z folii sprzedawane po 10 lub 100 sztuk lub solidne pojedyncze rękawy silkonowe i bawełniane wielokrotnego użytku. W zależności od ilości kremu mogą Państwo również dobrać ich wielkość. Od 25 do 60 centymetrów.