Forma silikonowa do robienia czekoladek galaretek ciastek Wesołe Święta 13675

Kod produktu 013675
14,60 zł
Kup do 12:00 a wyślemy tego samego dnia!
Dostawa już od 11,90 zł
Wyświetl koszt wysyłki
favorite_border

Zapytaj o produkt
Forma silikonowa do robienia czekoladek galaretek ciastek Wesołe Święta 13675

Forma silikonowa do robienia czekoladek galaretek ciastek Wesołe Święta 13675

 

Forma silikonowa do czekoladek, galaretek
Wesołe Święta

Wielkość formy: 16cm x 16,5cm
Wielkość gniazda: ok. 3,5cm-4,5cm
Głębokość formy: ok. 1cm
12 gniazd, 6 wzorów
Wzory na formie: Mikołaj, Ciastuś, bałwanek, choinka, świąteczny cukierek, renifer

Zakres temperatury: od -40stC do +230stC

Wprowadź do swojej kuchni świąteczny nastrój z silikonową formą „Wesołe Święta”. To doskonały sposób na przygotowanie pysznych czekoladek, kolorowych galaretek czy maślanych ciasteczek o kształtach, które kojarzą się z Bożym Narodzeniem.

Dlaczego warto wybrać tę formę?

Wszechstronność zastosowań – nadaje się nie tylko do czekolady, ale również do pieczenia małych ciasteczek, przygotowywania deserów na zimno czy ozdobnych kostek lodu.

Łatwa w użytkowaniu – dzięki elastycznemu silikonowi łatwo wyjmiesz gotowe smakołyki bez ryzyka ich uszkodzenia.

Bezpieczny materiał – wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego, odpornego na działanie wysokich i niskich temperatur.

Wygodne czyszczenie – można ją myć ręcznie lub w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

Pomysły na świąteczne inspiracje:

Czekoladki w wersji premium – przygotuj domowe czekoladki z dodatkiem orzechów, suszonych owoców lub karmelu. Urocze kształty sprawią, że będą idealnym dodatkiem do prezentów.

Galaretki owocowe – kolorowe galaretki w świątecznych wzorach zachwycą dzieci i dorosłych. Dodaj odrobinę bitej śmietany i owoce, aby stworzyć szybki deser.

Maślane ciasteczka – upiecz kruche ciasteczka, ozdób lukrem lub posypkami i podawaj jako słodki akcent podczas świątecznych spotkań.

Dekoracje do gorących napojów – stwórz małe czekoladowe dodatki do kawy lub gorącej czekolady – efekt gwarantowany!

Kostki lodu z owocami – zaskocz gości zimowymi drinkami z lodem w kształcie choinek i gwiazdek.

Wyprodukowano w Chinach. Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa (GSPR) zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz rozporządzeniem Komisji (UE) nr 2023/2006 w sprawie dobrej praktyki produkcyjnej.

✔ Wykonane z wysokiej jakości silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
✔ Nie zawiera BPA, ftalanów ani innych szkodliwych substancji.
✔ Odporność temperaturowa: od -40°C do +230°C.
✔ Można stosować w piekarniku, kuchence mikrofalowej, zamrażarce oraz zmywarce.
✔ Produkt nie wpływa na smak ani zapach potraw.
✔ Przed pierwszym użyciem zaleca się dokładne umycie formy wodą z łagodnym detergentem.
✔ Nie należy używać ostrych narzędzi, które mogą uszkodzić powierzchnię formy.

Forma przeznaczona jest do wielokrotnego użytku i nie traci swoich właściwości w trakcie standardowego użytkowania.

Kup do kompletu