Worki,rękawy,szpryce do kremu

Worki,rękawy,szpryce do kremu Jest 48 produktów.

Worki,rękawy,szpryce do kremu

Worek cukierniczy – niezastąpiony przy dekorowaniu ciast i tortów

Każdy wypiek, niezależnie od tego, na jaką okazję był przygotowywany, nie zrobi dobrego wrażenia bez odpowiedniej dekoracji. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim worki cukiernicze, w których umieścisz krem lub masę cukrową niezbędną do udekorowania wypieku.

Do wyboru do koloru – rodzaje worków cukierniczych

Jeśli jesteś totalnym amatorem w cukiernictwie i wiesz, że Twoja przygoda z dekorowaniem zakończy się na tym jednym wypieku – wybierz worki cukiernicze jednorazowe wykonane z elastycznego plastiku. Marzysz o rozpoczęciu swojej przygody z dekorowaniem ciast, ciasteczek, babeczek oraz tortów lub po prostu wiesz, że będziesz robić to częściej? Wybierz worek cukierniczy wykonany z silikonu lub nylonu. Worki wykonane z tych tworzyw nie pochłaniają zapachów ani nie przyjmują tłuszczy oraz są łatwe w czyszczeniu.

Dekorowanie wypieków nigdy nie było prostsze. Umieść w rękawie krem lub masę cukrową, załóż odpowiadającą Ci końcówkę (tylkę) i ciesz się nieskończonymi możliwościami dekoracyjnymi!

© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką