Menu sklepu
Dla Smaku

SILIKONOWY RĘKAW CUKIERNICZY WOREK 40CM+6 TYLKI+ADAPTER

28,90 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Oczekujemy na dostawę

Startowy zestaw do dekorowania ciast, deserów i innych wypieków!

W komplecie znajdziesz aż 8 elementów: sześć tylek wykonanych ze stali nierdzewnej, których podstawa ma średnicę 15 mm. Ich wysokość waha się pomiędzy 25 a 30 mm. W skład rękawa cukierniczego wchodzi także sporych rozmiarów worek silikonowy, którego długość to 40 cm, oraz adapter, który umożliwia wariacje dekoracyjne i zmiany tylek bez konieczności usuwania kremu. 

Tylki wchodzące w skład zestawu:
  • okrągłe - do tworzenia napisów, łodyg i kropek,
  • gwiazdkowe - dekoracja zygzakami, drobnymi kwiatami, obwódkami czy muszelkami
  • koszyczkowe - szlaczki, obramowania.
Nasze tylki pasują do wszelkich rozmiarów rękawów cukierniczych oraz pergaminowych i plastikowych woreczków jednorazowego użytku.
Wystarczy że przytniesz nożyczkami węższą końcówkę worka, wrzucisz do niego tylkę i gotowe możesz już dekorować.

Marzysz o tworzeniu naprawdę pięknych dekoracji na torcie? A może dopiero zaczynasz swoją cukierniczą przygodę? Przedstawiamy Ci narzędzie, dzięki któremu zachwycisz nie tylko dzieci, ale i dorosłych!

Rękaw cukierniczy – podstawowe wyposażenie każdego fana wypieków.

W zestawie znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do stworzenia ciekawych i intrygujących dekoracji. Silikonowy rękaw czyści się niezwykle łatwo, zachowuje swój kształt, nie odbarwia się ani nie pochłania zapachów. Tylki wykonane ze stali nierdzewnej umożliwią Ci uformowanie listków, kwiatków, falbanek, łodyżek, a nawet szlaczków.

Produkt został wykonany zgodnie z najwyższymi standardami, jest bezpieczny dla zdrowia i nie reaguje z żywnością. Dodatkiem uzupełniającym rękaw cukierniczy jest adapter, który umożliwia wymianę tylki bez konieczności usuwania kremu z worka. To jak? Gotowy na podbój świata słodkości? 

Opinie

Akcesoria

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką