Menu sklepu

WAŁEK DREWNIANY GRAWEROWANY ORNAMENT 38,5CM

59,90 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Oczekujemy na dostawę

Wzór: ornament

Tworzywo: drewno

Długość całkowita wałka: 38,5 cm

Długość powierzchni roboczej: 20,2 cm

Dla szybszego i efektowniejszego zdobienia ciastek

Dla osób, które uwielbiają eleganckie i schludnie wyglądające wypieki mamy coś specjalnego, coś, od czego nie sposób się oderwać. W ostatnich latach takie wałki zyskały na popularności i stały się także swego rodzaju ozdobą w kuchni. Ich zastosowanie jest banalnie proste, a efekt, który dzięki nim można uzyskać – nie do podrobienia!

Wałek grawerowany – nowy sposób na dekoracyjne wypieki

Najwyższa jakość drewna oraz zdobienia wykonane metodą laserową – tylko tyle i aż tyle składa się na ten wałek. Grawer świetnie odznacza się na ciastkach, które od teraz będą wyglądały jeszcze piękniej! Postaw na rozwiązania proste, ale jakże efektowne. Wzór przywołuje na myśl babcine wypieki, których zapach roznosił się w całej okolicy.

Pamiętaj, żeby przed pierwszym użyciem wałek umyć za pomocą szczoteczki pod ciepłą wodą. Produktu nie należy myć w zmywarce, wystarczy jedynie opłukanie go pod bieżącą wodą, wytarcie do sucha ręcznikiem i pozostawienie do wyschnięcia. 

Opinie

Akcesoria

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
New Year Ball
© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką