Menu sklepu
Dla Smaku

FIOLETOWA STOLNICA MATA SILIKONOWA DUŻA Z PODZIAŁKĄ 60X46

16,90 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Koszt wysyłki stały i jednorazowy kupuj ile chcesz!

Oczekujemy na dostawę tego produktu

Rozmiary: 60 x 46 cm

Tworzywo: silikon

Kolor: fioletowy

Zakres odporności na temperatury: -40° C do 110° C

Silikon – Twój sprzymierzeniec!

Przedmioty wykonane z silikonu stały się hitem – nic w tym dziwnego, ponieważ są łatwe w czyszczeniu, nic do nich nie przywiera i są niesamowicie giętkie, co niejednokrotnie ułatwia wykonywanie różnych cukierniczych czynności.

Mata silikonowa, której nie może zabraknąć w Twojej kuchni

Mata może być wykorzystana do wałkowania ciasta, wyrabiania go, przygotowywania masy cukrowej jak i wycinania ciasteczek. Jej rozmiary sprawią, że będzie idealnym dodatkiem dla każdego pasjonata wypieków. Mata nie przesuwa się po blacie, co znacznie ułatwia np. wałkowanie, a to wszystko dzięki antypoślizgowej strukturze.

Jedną z większych zalet maty silikonowej jest fakt, że nie pochłania ona zapachów i jest odporna na odkształcenia, co jest szczególnie przydatne podczas wykrawania ciasteczek. Nie stosuj na powierzchni ostrych przedmiotów oraz nie wkładaj maty do piecyków różnego typu, a wtedy będziesz mieć pewność, że produkt posłuży Ci przez wiele długich lat.

Silikonowa mata jest elastyczna, co sprawi, że bez problemu będziesz mógł ją przechowywać nawet w najmniejszej szufladzie. Przed pierwszym użyciem zaleca się umycie produktu ciepłą wodą i delikatnym środkiem myjącym. Matę można myć w zmywarce.

Opinie

Produkty powiązane

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką