Menu sklepu

STOLNICA MATA SILIKONOWA DUŻA NIEBIESKA 63X44 CM

27,90 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Oczekujemy na dostawę

Rozmiary: 63 x 44 cm

Tworzywo: silikon

Kolor: niebieski

Silikonowy dodatek, który zdobywa uznanie

Stolnica, jaka by nie była, ma jedno zadanie – być najlepszym blatem roboczym do wyrabiania ciasta i masy cukrowej. Przygotowanie pięknego i smacznego wypieku sprowadza się do zdolności manualnych, wyczucia smaku i oczywiście sprzętu!

Silikonowa stolnica, czyli małe domowe rewolucje

Możesz już zapomnieć o wyrabianiu ciasta na blacie w kuchni, do którego wszystko przywierało a po skończonych wypiekach trudno było doczyścić powierzchnię. Silikon jest materiałem, z którego korzysta coraz więcej osób – nie pochłania zapachów, jest antypoślizgowy oraz odporny na odkształcenia.

Spore rozmiary stolnicy sprawiają, że stanie się ona Twoim ulubionym dodatkiem podczas przedświątecznych czy urodzinowych przygotowań. Produkt jest elastyczny i po wyczyszczeniu może zostać zwinięty, dzięki czemu zajmie mało miejsca. Utrzymanie go w czystości nie jest trudne, całość możesz zanurzyć w wodzie, przetrzeć wilgotną szmatką i pozostawić do wyschnięcia.

Pamiętaj, by na powierzchni maty nie używać ostrych przedmiotów – może to grozić uszkodzeniem stolnicy.

Opinie

Akcesoria

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
New Year Ball
© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką