Menu sklepu

WAŁEK SILIKONOWY DO MASY CUKROWEJ 50 CM PIERŚCIENIE

35,90 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Wysyłka w ciągu 48h

Długość wałka: 50 cm

Średnica wałka: 3,5 cm

Silikonowy wałek. Dlaczego warto?

Masz już dość drewnianych wałków, które przesiąkają płynami i zapachami? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Sprawdź ten silikonowy wałek, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego. A wiesz co jest najlepsze? Ten wałek jest nieprzywierający, więc już nigdy nie będziesz musiał martwić się rozerwanym ciastem. Od teraz nie musisz używać tak dużej ilości cukru pudru lub mąki do podsypywania ciasta. Czyż to nie wspaniale?

Najlepszy wałek silikonowy dla Ciebie

Wybierz ten wałek, a dzięki jego regulacji w postaci silikonowych pierścieni będziesz mógł bez problemu rozwałkować masę na 3 lub 6 mm. Wałek jest odporny na temperatury, więc możesz używać go zarówno do zmarzniętych na kość, jak i gorących ciast oraz mas plastycznych. Wyprodukowano go z najwyższej jakości materiałów, więc masz pewność, że nie zawiedzie Cię w żadnej, nawet najbardziej kryzysowej sytuacji. Wałek ma jednak jeden minus. W przeciwieństwie do drewnianych wałków, nie nadaje się do okładania męża. Ukochany Ci za to podziękuje!

Nie takiego wałka szukałaś? W naszym sklepie znajdziesz pełną gamę produktów, które na pewno przypadną Ci do gustu

(kliknij aby zobaczyć inne rodzaje wałków)
 

 

Opinie

Przez w dniu 16 listopad 2018 (WAŁEK SILIKONOWY DO MASY CUKROWEJ 50 CM PIERŚCIENIE) :
(5/5

Silikonowy wałek działa znakomicie

Zawsze strasznie denerwował mnie fakt, że wszystkie zapachy zostawały na drewnianym wałku i w końcu był on po prostu nie zdatny do użytku przez nieprzyjemną woń, jaka się z niego wydobywała. Na szczęście trafiłem na wałek silikonowy na Dla Smaku, który rozwiązał moje problemy. Teraz mogę piec w spokoju, dzięki! Czyszczenie i przechowywanie silikonowego wałka jest banalnie proste - tego właśnie oczekiwałem od takiego produktu.

Oceny i recenzje klientów

(5/5)
1 Oceny - 1 Opinie
Zobacz statystykę
×

© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką