Menu sklepu

CZEKOLADOWE LITERKI I CYFERKI DO DEKORACJI WYPIEKÓW 84 SZT

9,50 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Koszt wysyłki stały i jednorazowy kupuj ile chcesz!

Oczekujemy na dostawę tego produktu

CZEKOLADOWE LITERKI I CYFERKI
DO DEKORACJI WYPIEKÓW 84 SZT


Komplet: 84 sztuki
Waga kompletu: 42 g
Wielkość znaku: 2 cm

Czekoladowe literki – doskonała dekoracja na Twoje ciasta i torty

Masz mało czasu, a chcesz w oryginalny sposób udekorować ulubione ciasto, ciastka lub tort urodzinowy? Urodziny męża już za kilka dni, a Ty jeszcze nie umiesz wykwintnie dekorować ciast? Ozdabianie wypieków zajmuje niekiedy więcej czasu niż ich pieczenie. Dla osób, które nie zawsze znajdą tak dużo czasu przygotowaliśmy pyszne czekoladowe literki i cyferki do samodzielnego dekorowania wypieków. Możesz dzięki nim napisać ulubione motto solenizanta, podziękowania czy gratulacje. Koniec z krzywymi napisami wykonywanymi za pomocą worków i rękawów. Czekoladowe literki pozwolą Ci wykonać ulubiony napis w kilka chwil! 

Szybkie i proste dekorowanie wypieków

Cyferki i literki to wesoły zestaw z czekolady, który pozwoli Ci w łatwy sposób stworzyć każdą dedykację na ciastach, tortach i ciasteczkach. Jest to doskonałe i praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na wykonanie dedykacji w innej formie. Wystarczy, że wyciągniesz z pudełka gotowe cyferki i literki, i ułożysz je na swoim ulubionym cieście w dowolny napis.

Opinie

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką