Menu sklepu

WILTON PAPILOTKI DO MUFFINEK ŻÓŁTO NIEBIESKO CZERWONE 75 SZT

9,99 zł

Paczkomaty 24/7 8,90zł

Kurier 12,50zł

Kurier (pobranie) 14,90zł

Koszt wysyłki stały i jednorazowy, kupuj ile chcesz!

Oczekujemy na dostawę tego produktu

Papilotki do muffinek, czyli ozdoba nadająca charakter

Jeden komplet to 75 sztuk papilotek. Średnica podstawy mieści się w granicach 50 mm, a ich wysokość wynosi 30 mm. Standardowe wymiary pasujące do większości form na muffinki.

Te niepozorne kawałki papieru potrafią ozdobić nawet najmniej udaną babeczkę, ukazując ją jako dzieło zdolnego cukiernika, co prawda amatorskiego, ale jakże zaangażowanego. Ogromną zaletą papilotek do muffinek jest funkcjonalność – tworzą separator pomiędzy ciastem, a formą do pieczenia babeczek. Jest to rozwiązanie o wiele szybsze (eliminacja konieczności mycia blachy po pieczeniu) i bardziej praktyczne (babeczki łatwiej się wyciąga, bez uszkadzania formy blachy).

Papierowe foremki. Na jaki kolor się zdecydujesz?

W tej ofercie znajdziesz aż 3 różne kolory: żółty, czerwony i niebieski. To, na jaki z nich się zdecydujesz w pełni zależy od Ciebie. Przygotowane i udekorowane babeczki podaj gościom w papilotkach, z pewnością zobaczysz ich uśmiech na twarzy!

Opinie

Produkty powiązane

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
×
© 2021 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką