Menu sklepu
Ibili

IBILI TERMOMETR CUKIERNICZY SPOŻYWCZY

43,20 zł

Paczkomaty 24/7 8,90zł

Kurier 12,50zł

Kurier (pobranie) 14,90zł

Koszt wysyłki stały i jednorazowy, kupuj ile chcesz!

Wysyłka w ciągu 48h

Producent: Ibili
Długość: 30cm
Temperatury pracy:
od 40 do 200 st. C

Spraw, aby Twoje dżemy i przetwory były zawsze udane!

Chcesz sprawić, aby Twoje wypieki były zawsze doskonałe? Nasz termometr cukierniczy sprawi, że uda Ci się to bez najmniejszego wysiłku. Zawsze będziesz wiedział jaką temperaturę ma Twoje danie. Termometr świetnie nadaje się do sprawdzenia idealnej temperatury przy gotowaniu przetworów, czekolady, dżemów, czy karmelu.

Doskonały karmel to nic trudnego!

Termometr cukierniczy marki Ibili działa w temperaturach od 40 aż do 200 st. C, a do tego bardzo szybko reaguje na temperaturę. Skalę można ustawić zarówno na stopnie Celsjusza, jak i Fahrenheita. Jego długość to aż 30cm, więc można go wykorzystywać w profesjonalnej cukierni do topienia karmelu, nawet w bardzo głębokich naczyniach. Produkt jest wodoodporny, ale najlepiej myć go ręcznie.

Termometr cukierniczy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów: szkła i stali nierdzewnej. A co najważniejsze – działa bez użycia niebezpiecznej rtęci, dlatego jest w 100% bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny! Spróbuj już dziś, a Twój karmel będzie zawsze doskonały!

Opinie

Produkty powiązane

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
×
© 2021 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką