Menu sklepu

POLEWA DRIP CAKE CZERWONY ŚWIĄTECZNY 300G DEKORACJA TORTU

13,80 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Oczekujemy na dostawę

Polewa Drip Cake
Kolor: Czerwony
Opakowanie: 300 g


Doskonała polewa do tortu w świątecznym kolorze

Jeśli masz ochotę w ciekawy sposób ozdobić swoje ciasta i torty, to koniecznie sięgnij po polewę drip cake. Polewa ta ma delikatny, niedominujący smak, więc doskonale sprawdzi się przy wszystkich wypiekach. Możesz używać jej do ulubionych ciast i tortów, ale idealnie nadaje się również do babeczek oraz cake pops. Po zastygnięciu jej powierzchnia jest błyszcząca i pozostaje nadal miękka w środku. Polewą można udekorować całą górę tortu. Aby pokryć jego boki, należy wylewać masę od środka powierzchni, zataczając kręgi w stronę krawędzi. Czyż to nie proste?

Absolutny hit! Stylowy efekt drip cake na Twoim torcie!

Przed wylaniem na ciasto lub tort polewę należy delikatnie podgrzać w mikrofalówce (ok 10/15 sek. na najniższej mocy) lub kąpieli wodnej, aby uzyskać łatwiejszą do dekorowania, rzadszą konsystencję. Nie należy przegrzewać polewy, ani jej zagotowywać. Najlepiej oblać nią zamrożony lub mocno schłodzony tort, deser pokryty masą cukrową lub kremem (np. maślanym).

Polewa sprawdza się także przy wykonywaniu modnych kropli na torcie. Potrzebny do tego będzie worek cukierniczy oraz tylka do kremu o dość małej końcówce (np. tylka 2 marki Wilton lub 002 Ibili). Do tego celu najlepiej lekko podgrzać polewę, dzięki czemu będzie ona miała idealną lepkość i gęstość, aby nasze krople pięknie zdobiły tort bez efektu "kleksa" przy spodzie.

Produkt może zwierać śladowe ilości mleka i soi, oraz gluten.

Opinie

Akcesoria

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką