Menu sklepu
KELMY

KELMY LUKIER KRÓLEWSKI ROYAL ICING 500 GRAM LUKIER DO PIERNIKÓW PIERNICZKÓW

17,90 zł

Kurier DPD 12,50zł

Kurier DPD (pobranie) 14,90zł

Wysyłka w ciągu 48h

Produkt najwyższej jakości - lukier królewski

500 gramów lukru królewskiego trafi do Ciebie w estetycznym opakowaniu, szczelnie zabezpieczonym i niereagującym z żywnością. Lukier ma idealnie biały kolor, dobrze sprawdzi się przy barwieniu masy na inny kolor.

A co, jeśli powiemy Ci, że możesz udekorować swój tort/ciasto/muffinkę lepiej, niż jakakolwiek cukiernia w Twojej okolicy? Albo, że za pomocą zwykłych barwników możesz dowolnie kolorować swój wypiek? I że z jednego opakowania wykonasz 280 małych kwiatów lub 88 róż? Zaskoczony? My także! Oddajemy w Twoje ręce produkt o najwyższej jakości, który sprawdzi się zarówno przy amatorskim jak i profesjonalnym wypieku.

Lukier królewski - dominujący dekorator!

Co ciekawsze, swoje autorskie dekoracje możesz wysuszyć, by później przechować w nieprzepuszczającym powietrza pojemniku. W późniejszym czasie wykorzystasz je przy spontanicznej dekoracji ciasta czy nawet deseru. Zaintrygowany? Wspaniała, gładka konsystencja lukru królewskiego sprawia, że jest on jednym z najbardziej pożądanych produktów w cukiernictwie. 

Jedno opakowanie pozwala na otrzymanie około 2,5 szklanki gotowego lukru. Nawet, jeśli taka ilość jest za duża, lukier możesz swobodnie trzymać w lodówce – przed ponownym użyciem wystarczy go zmiksować.

Przy barwieniu masy pamiętaj, żeby:

  • dobrze dobrać ilość lukru (upewnij się, że taka ilość Ci wystarczy), ponieważ uzyskanie takiego samego koloru z innej porcji może być trudne,
  • dodać małą ilość barwnika - całość i tak będzie miała intensywny kolor,
  • barwnik do masy dodać za pomocą wykałaczki.

Zdajemy sobie sprawę, że wszystko wygląda dość skomplikowanie. Dlatego zamieszczamy dla Ciebie film przedstawiający możliwości produktu.

Lukier marki Klemy to produkt z którego tworzy swoje dzieła David MacCarfrae mistrz cukiernictwa dekorujący m.in. na takie okazje jak ślub brytyjskiej pary książęcej jak również będący jurorem w programie Cake Walk.
https://www.davidscakecraft.com/david-creates-2-royal-wedding-cakes-royal-house-windsor/
https://www.davidscakecraft.com/david-judge-international-cake-decorating-reality-tv-series-cake-walk/


Opinie

Przez w dniu 19 październik 2018 (KELMY LUKIER KRÓLEWSKI ROYAL ICING 500 GRAM LUKIER DO PIERNIKÓW PIERNICZKÓW) :
(5/5

baf

Super lukier do pierniczków, na początku dodałam za dużo wody ale jak już się dobierze odpowiednie dla siebie proporcje to jest najlepszy do dekorowania. Barwiłam go barwnikami w proszku kupionymi u was te za 2,50 i muszę spróbować czy te barwniki można mieszać aby uzyskać jeszcze inne odcienie. polecam

Akcesoria

Oceny i recenzje klientów

(5/5)
1 Oceny - 1 Opinie
Zobacz statystykę
© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką