Menu sklepu

Aromaty spożywcze w proszku i w płynie

Aromaty spożywcze w proszku i w płynie

Jest 69 produktów.
Aromaty spożywcze w proszku i w płynie

Aromaty w proszku odmienią Twoje wypieki!

Aromaty w proszku są powszechni stosowane przez cukierników i coraz częściej można je spotkać także w naszych domach. Nadają deserom intensywnego zapachu i smaku, niemożliwego do uzyskania w inny sposób. Nasze aromaty w proszku doskonale nadają się do kremów, lodów, ciast, tortów, babeczek, lukru plastycznego oraz innych wypieków cukierniczych. Sprawdzą się także jako dodatek do cukru pudru czy ulubionej czekolady. Można dodać je do drinków oraz nalewek – możliwości są nieskończone.

Aromaty spożywcze w proszku w różnych smakach

Znajdziesz u nas aromaty o smaku i zapachu Twoich ulubionych owoców, cappuccino, pierniczków, różnego rodzaju alkoholu, czekolady czy kokosa. Aromaty o zapachu alkoholu: rumu czy adwokatu, to świetna alternatywa dla abstynentów czy kobiet w ciąży. Świetnie sprawdzą się zamiast likieru, np. w tiramisu. Aromaty dodają ciastu zapachu i smaku bez konieczności dodawania prawdziwego rumu czy adwokatu.

Aromaty nie wpływają na konsystencję ciast oraz kremów, a ich dozowanie jest bardzo wydajne. Nawet odrobina produktu doda aromatu i smaku Twoim wypiekom i deserom.

© 2022 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką