Masa cukrowa

Masa cukrowa Jest 129 produktów.

Masa cukrowa

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonych produktów, które z czystym sumieniem mógłby polecić najlepszy cukiernik, to z pewnością oferowane przez nas masy cukrowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Lukier plastyczny od renomowanych producentów

Dostępny w naszym sklepie lukier plastyczny idealnie nadaje się do formowania dekoracji cukierniczych – od powlekania ciast i ciasteczek, aż po wyrób figurek i słodkich ozdób. Oferujemy produkty najlepszych marek dzięki czemu macie Państwo pewność, że będą one bardzo elastyczne i będą dobrze się formowały. Lukier plastyczny, konsystencją przywodzący na myśl rozgrzaną modelinę, dostępny jest w wielu kolorach. Sama masa cukrowa natomiast dobrze łączy się z żelowymi barwnikami, dzięki czemu uzyskać możemy dowolny kolor wyrobu.

Lukier plastyczny nie tylko do cukierni, ale i domowej kuchni

Lukier plastyczny to nie narzędzie wyłącznie dedykowane profesjonalnym cukiernikom. Przy odrobinie wprawy bez trudu zrobisz z niego użytek w domowej kuchni, i sprawisz swoim pociechom przyjemność kolorowym, pięknie udekorowanym ciastem. Możesz również oczarować gości wyjątkowym wyglądem słodkich przekąsek do kawy – ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia! Przy odrobinie doświadczenia i kreatywności, lukier plastyczny pozwoli Ci na realizowanie coraz bardziej zwariowanych dekoracji i ozdób.

© 2016 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką