Menu sklepu

Czekolada plastyczna

Czekolada plastyczna

W tej kategorii nie ma produktów.
Czekolada plastyczna

Nie musisz być zawodowym cukiernikiem, aby w fantastyczny sposób udekorować swoje wypieki. Wystarczy odrobina cierpliwości, praktyki i samozaparcia – i oczywiście odpowiednie akcesoria!

Czekolada plastyczna do powlekania i modelowania

Czekolada plastyczna to funkcjonalne i uniwersalne akcesorium, dzięki któremu stworzysz fantastyczne dekoracje! Z racji swojej konsystencji doskonale nadaje się do powlekania tortów, ale nie tylko! Przy pomocy rozmaitych kolorów dostępnych w naszej ofercie wymodelujesz również najróżniejsze figurki. Poczuj się jak profesjonalista we własnej kuchni!

Czekolada plastyczna ułatwi dekorowanie

Czekolada plastyczna z katalogu Dla Smaku jest nie tylko wyjątkowo efektowna. To produkt bardzo łatwy w przygotowaniu i użyciu. Przede wszystkim nie klei się do rąk i nie wymusza mycia ich co dziesięć sekund. W dodatku jej konsystencja jest niemal idealna do przeznaczonych zadań. To strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. Wybierz czekoladę plastyczną z naszej oferty i przekonaj się, jak proste i przyjemne może być tworzenie wyjątkowych dekoracji!

© 2022 | DlaSmaku.com.pl All rights reserved | Zobacz wszystkie produkty Fotografia produktowa przy współpracy z Pauliną Garnicką